Equilibrium 06 – Flakón energie

Equilibrium 6

 
  • Číslo lahvičky: 06
  • Horní barva: Červená
  • Dolní barva: Červená
  • Výsledná barva: Červená
  • Čakra: První (bazální) čakra
  • Tarotová karta: 6 – Milenci
  • Pomander: Červený
Oběť lásky

Pozitivní charakteristika osobnosti

Velice statečný člověk, připravený milovat za všech okolností. Je velmi dynamický, má v sobě neobyčejnou přitažlivou sílu a neuvěřitelnou radost ze života. Cítí se naplněn. Nemá naprosto žádné problémy s věcmi materiálního světa.

Ke zpracování

Může propadnout materiálním věcem a zneužívat svoje charisma. Nechce převzít žádnou zodpovědnost, zejména co se týče materiální stránky života. Je frustrovaný, inklinuje k chování laisser-faire a k lenosti, nezajímá se o život.

Spirituální rovina

Pomáhá rozšiřovat vědomí láskou, zvláště láskou za těžkých podmínek. Zprostředkovává poznání, že láskou k jinému člověku můžeme milovat Boha. Je cestou k lásce schopné přinášet oběti. Jasnovidný člověk používá červenou, aby zprostředkoval energii neviditelným průvodcům, s nimiž chce komunikovat. Tento flakón by se měl používat po jógovém cvičení, po meditaci a po léčitelském sezení pro lepší uzemění (v tomto případě se aplikuje na chodidla).

Mentální rovina

Podporuje proces sebepoznání s cílem opravdověji milovat. Vrací člověka (zpátky) na zem, k pozemským záležitostem.

Emocionální rovina

Pomáhá upevňovat dobré aspekty vztahů, překonávat odpor a zábrany pramenící z předchozích zkušeností s nenaplněnou láskou. Umožňuje poznat a naplnit přání srdce a také tyto touhy opustit. Tento flakón dokáže přinést lásku, ale pokud by se nepoužíval se zlatou, tato „láska“ by se mohla projevit pouze jako fyzická přitažlivost. Umožňuje lépe se vypořádat s problémy přežití, které mají příčinu v těžkém porodu.

Tělesná rovina

Zmírňuje svalové křeče, příznivě ovlivňuje omrzliny, sexuální problémy (frigiditu, impotenci). Možno doporučit při nedostatku železa a po mrtvici, aby se ochrnuté části těla opět staly funkčními.

Místa vhodná pro aplikaci

Všude pod linií beder. Zvlášť se hodí ke vtírání do chodidel.

Zvláštnosti

Přípravek je mimořádně vhodný po těžkých operacích nebo ve stavech vyčerpání. Neměl by se však používat pozdě odpoledne nebo večer, jelikož je silně energizující a může vyvolat poruchy spánku.

Poznámka

Je součástí rozšířené čakrové sady

Afirmace

Vším, co dělám, podporuji růst lásky v mém životě.

 

Konzultace a terapie Aura-Soma
Chcete získat více informací o terapii Aura-Soma? Máte zájem o osobní konzultaci? Aura-Soma je celostní terapie, která pomáhá zharmonizovat nerovnováhy. Napište mi na: dagmarsv@seznam.cz . Těším se na Vaši návštěvu. Dagmar Švihlová