Posted by on 24.11.2015

Equilibrium 07 – Zahrada Getsemanská

Equilibrium 7
 
  • Číslo lahvičky: 07
  • Horní barva: Žlutá
  • Dolní barva: Zelená
  • Výsledná barva: Olivová
  • Čakra: Čtvrtá (srdeční) čakra , Třetí (solární) čakra
  • Tarotová karta: 7 – Vůz
  • Pomander: Smaragdový, žlutý

Zkouška víry

Pozitivní charakteristika osobnosti

Víra a důvěra představují u tohoto člověka celoživotní téma (viz též zvláštnosti). Je to průkopník novověku. Idealista, filozof, chápající potřeby a utrpení člověka. Je obdařen vnitřní moudrostí a silou. V dřívějších inkarnacích získal lekce etiky a nyní je schopen naučené vyjadřovat a používat. Rád cestuje, miluje přírodu, zejména stromy – často bývá znalcem dřevin.

Ke zpracování

Hledající skeptik, egocentrik, který jedná proti svým vlastním principům. Není poctivý sám k sobě a také si je toho hluboko ve svém nitru vědom, ale dál sám sebe podvádí.

Spirituální rovina

Pomáhá nadřadit mysl hmotě, dosáhnout vnitřní moudrosti a navázat spojení s hlubokým vnitřním věděním. Umožňuje poznat, co jedinci zahradilo jeho cestu a pomáhá tyto blokády odstraňovat. Tato kombinace se vztahuje k začátkům duchovního vývoje duše a zklamanému hledači může doslova otevřít oči. Duše hledá své místo a prostor (zelená) a moudré vedení (žlutá), které by osvobozenou duši vedlo k jejímu poslání.

Mentální rovina

Stimuluje mozek. Pomáhá dospět k rozhodnutím a odbourat přílišné spekulování a sebepozorování. Tiší agorafogii (chorobnou úzkost z otevřeného prostoru) a klaustrofobii (chorobný strach z pobytu v těsném uzavřeném prostoru). Je to úžasná kombinace pro rozhodování, vhodná pro všechny případy, kdy se člověku zdá, že je ohroženo jeho pravé místo. Pomáhá odstraňovat překážky na cestě a nalézat jasný směr.

Emocionální rovina

Osvobozuje od strachu, přináší radost. Pomáhá překonávat žárlivost a závist stejně jako strach z pocitů. Napomáhá emocionálnímu zrání jednotlivce. Pomáhá čelit obtížným situacím s odvahou (zelená) a přináší moudrost (žlutá) do nového prostoru.

Tělesná rovina

Pomáhá při hyperglykémii, problémech nervového systému a brzlíku, u všech srdečních chorob, zvláště u arytmie, dále při zlomeninách a zácpě.

Místa vhodná pro aplikaci

V pásu kolem celého těla, mezi srdeční čakrou a čakrou plexu solaris.

Zvláštnosti

Energie tohoto flakónu je podobná situaci v Getsemanské zahradě, kde se Ježíš musel podrobit poslední zkoušce své víry.

Afirmace

Nejsem omezen žádnými hranicemi, kromě těch, které si sám stanovím.

 

Konzultace a terapie Aura-Soma
Chcete získat více informací o terapii Aura-Soma? Máte zájem o osobní konzultaci? Aura-Soma je celostní terapie, která pomáhá zharmonizovat nerovnováhy. Napište mi na: dagmarsv@seznam.cz . Těším se na Vaši návštěvu. Dagmar Švihlová

Další články a informace pro Vás. Přečtěte si také:

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+