Oleje doTERRA

Dottera

Esenciální oleje doTERRA jsou ESENCÍ ŽIVOTA

V dobách starověkého Egypta byly hojně používány esenciální oleje k léčebným účelům. Jejich výroba byla velmi přísně střežena a tajena. Tyto oleje sloužily jako platidlo. Drahé esenciální oleje např. Kadidlo, myrha, santal se cenily více než zlato.

V dnešní době se opět vracíme k těmto darům Země, které nám můžou pomoci v životních situacích, od uvolnění stresu, zlepšení nálady, emocemi a potížemi fyzického těla.

Vlastnosti esenciálních olejů doTERRA

Terapeutické esenciální oleje mají tyto vlastnosti:

  • Pronikají buněčnými stěnami, podporují aktivitu trávicích enzymů a zesilují účinek potravinových doplňků.
  • Podporují detoxikaci – odbourávají nánosy ropných látek z buněčných stěn, čistí buněčné receptory,
  • pomáhají přenášet živiny, okysličují buňky.
  • Pomáhají při hubnutí. Aktivují metabolismus, potlačují chuť k jídlu, vytváří pocit nasycení, spalují tuky, odbourávají touhu po cukru, přinášejí emoční pohodu.
  • Působí protizánětlivě a ulevují při bolestech kloubů, svalů a kostí.
  • Zesilují působení dalších terapeutických metod(reflexologie, akupunktura, chiropraxe)

Esenciální oleje doTERRA působí podobně jako enzymy – katalyzátory životních procesů. Pomáhají tělu, aby nastartovalo produkci vlastních enzymů, neboť obsahují matrici, nebo také energetickou signaturu pro enzymatickou aktivitu.

Některé éterické oleje obsahují fytohormony, které mohou nejen nahradit užívání syntetických hormonů, ale působí navíc regulačně při poruchách hormonální sféry.

Většina olejů má :

  • antibakteriální
  • antivirové
  • protiplísňové působení.

Na rozdíl od chemických léků a antibiotik však nemají nepříjemné vedlejší účinky a při své součinnosti s lidským tělem dokáží proniknout do všech buněk (antibiotika zůstávají pouze v mezibuněčném prostoru).

Některé oleje a jejich kombinace dokáží dokonce opravovat chybné informace DNA: Pokud již není oprava možná, přinutí poškozenou buňku k apoptóze(buněčné smrti), aby se nemohla dále dělit.

Frekvence esenciálních olejů

Klinický výzkum ukazuje, že kvalitní, správně vyrobené esenciální oleje mají nejvyšší frekvenci ze všech známých přírodních látek. Začínají na 52MHz a jdou až na 320MHz ( růžový olej ).

Frekvence esenciálních olejů dokáží obnovovat a nebo udržovat vlastní frekvenci člověka, kterou potřebuje pro optimální zdraví. Zároveň vytváří prostředí, ve kterém nemohou žít patogenní mikroby, bakterie, viry a plísně.

Podle studie z roku 1992 na univerzitě Eastern State University v Cheny, ve Washingtonu, se průměrná denní frekvence lidského těla pohybuje mezi 62 – 68 MHz, mozek 71 – 90 MHz. Pokud naše vibrace klesnou na 50 MHz a níže, je velmi pravděpodobné, že onemocníme nějakou závažnou chorobou. Při 25 MHz člověk začíná umírat.

Kvalitní, čistý esenciální olej má daleko vyšší frekvenci než čerstvé byliny(20- 27MHz)nebo sušené(12- 22MHz). Čerstvé, kvalitní potraviny přinášejí našemu tělu vibraci 10- 15MHz.

Objevte pomocnou sílu esenciálních olejů doTERRA. Ideální jak prozkoumat a začít používat oleje doTERRA je vyzkoušet Indroductory Kit – Úvodní sada, která obsahuje oleje Levandule – Citron – Máta.

Jak objednat esenciální oleje doTERRA

Získat více zajímavých informací, seznámit se s oleji doTERRA a s jejich použitím, můžete při osobní konzultaci.

Pro menší skupiny ( 3-6 osob ) organizuji nezávaznou prezentaci produktů doTERRA. Zamluvte si termín na tel: 737 784 498  nebo e-mail: dagmarsv@seznam.cz

Využijte pro sebe sílu esenciálních olejů doTERRA.

Startovací článek je: doTERRA – esenciální oleje, kde jsou popsány vlastnosti těchto olejů a možnosti použití.

Esencialní oleje terapeutické kvality doTERRA.

DoTERRA – esenciální oleje

DoTERRA – esenciální oleje terapeutické kvality Tyto esenciální nám mohou pomoci při uvolnění od stresu, zlepšení nálady, s potížemi fyzického těla a s emocemi. Produkty doTERRA splňují definici pro esenciální oleje: esenciální olej obsahuje pouze těkavé aromatické látky v oleji jsou přítomny správné ( jemu náležející ) složky tyto složky jsou obsaženy v dostatečné, „terapeutické“ […]

Žádný komentář

Obnovte vnitřní rovnováhu pomocí AromaTouch masáže

V každodenním životě se setkáváme s různými faktory a vlivy, z vnějšího a vnitřního prostředí, které mají negativní dopad na Vaší celkovou pohodu a zdravotní stav. Tyto negativní vlivy způsobují nerovnováhu v homeostáze. Což je schopnost  udržovat optimální vnitřní podmínky organismu. Narušení vnitřní rovnováhy může vést k nemocem. Masážní technika AromaTouchTM napomáhá zase vše uvést […]

Žádný komentář

Symfonie buněk

Symphony of the cells ( Symfonie buněk) Masážní techniky, při kterých se aplikují esenciální oleje doTERRA v čistém neředěném stavu na záda a chodidla. Tyto masážní techniky a oleje jsou rozděleny podle tělesných systémů. Tyto techniky vyvinul po několika letech práce a studií olejů terapeut Boyd Truman a vzniklo jedenáct technik Symphony of cells. Oblasti působení masážní […]

Žádný komentář
IntroKit doTerra - úvodní sada

Úvodní sada doTERRA

Poznejte kouzlo esenciálních olejů doTERRA. Ideální začátek je Indroductory Kit – Úvodní sada. Levandule – citron – máta. Jak sadu použít… Lemon – citron Tomuto oleji se někdy přezdívá tekuté zlato. Jeho užití je všestranné. Tato esenciální  elektrárna  je  jedinečná  v  tom,  že  se  nevyrábí  destilací  vodní parou, ale lisováním za studena, aby se uchovaly […]

Žádný komentář

Sada rodinný lékař – doTERRA Family Physician kit

doTERRA nabízí své výjimečné oleje nejen samostatně, ale i v ucelených sadách. Jednotlivé sady řeší komplexně danou oblast, které se věnují. Základní tři sady jsou: Family Physician kit – rodinný lékař AromaTouch® Technique Kit Introductory Kit with CD Představme si první z nich – Family Physician kit  

Žádný komentář

Více o olejích doTERRA a jejich využití se dočtete v dalších článcích na blogu…

Objednejte si osobní konzultaci a využijte pomocnou sílu esenciální olejů doTERRA.