Posted by on 5.8.2013

Zážitky a pocity z prenatálního období se nám z vědomí vytratily. Přesto dál vězí hluboko zakořeněné v našich buňkách, v našem podvědomí. Ovlivňují, nakolik dobře se cítíme ve vlastní kůži, jak se chováme v mezilidských vztazích a nakolik jsme náchylní k psychickým problémům.

Vzorec nepřijetí – odmítnutí

Okamžik kdy matka zjistí, že je v jiném stavu, má samozřejmě zásadní význam, protože se rozhoduje zda dítě chce, či nechce. Od začátku se jedná o vytoužené těhotenství nebo naopak.

Nebo matka může propadnout velikému strachu, protože již jedno dítě v počátku těhotenství ztratila, nebo se v rodině přihodilo, že matka své dítě nedonosila. Tyto obavy matku zatížily a přenesly se i na její nenarozené dítě.

Embryo toto vše vnímá, matčiny strachy a obavy se jej dotýkají a ve shodě s těmito okolnostmi se necítí vítané a akceptované. Matčinu paniku vnímá naprosto stejně.

S tím je spojený vzorec nepřijetí, odmítnutí.

Jak se vzorce projevují v běžném životě

V pozdějším životě se tento vzorec projeví jako pocit, že člověk není svými blízkými přijímán. A tento pocit jej doprovází v nejrůznějších skupinách, mezi pracovními kolegy či mezi přáteli. A také se mu stává, že partneři ho odmítají. Stálým opakováním těchto situací se vyvíjejí vzorce a zvyk, že jeho okolí ho odmítá a je neustále v roli černé ovce, bude tuto skutečnost sám stále opakovat.

Naproti tomu z člověka, který byl přijat již prenatálním období, bude tato zkutečnost projevena i později během života. Bude umět přijmout a milovat ostatní i sebe sama, a to se mu od jeho bližních bude vracet.

Všechny výkyvy v prenatálním období mají vliv na nenarozené dítě. V energetickém těle dítěte tyto výkyvy zachovávají svůj prenatální otisk – vzorec.

Vzorec je něco jako program, který vznikl v minulosti uložením odpovídajících zkušeností a který se následně zablokoval. Podvědomí si tento vzorec uchovává. Vše je automaticky uloženo a stále se přehrává stále dokola.

Přeměňte negativní vzorce Metamorfní technikou

Takové vzorce a programy se objevují ve všech oblastech života. Tyto programy je možné přeměnit Metamorfní technikou. Tato metoda je neinvazivní, při které se pracuje s buněčnou pamětí jemnými doteky na prenatálních liniích, které se nachází na chodidlech, rukách a hlavě.

Jestliže Vás toto oslovilo, cítíte a chcete ve svém životě změnu. S touto technikou se můžete seznámit a pocítit hluboké uvolnění na vlastní kůži.

Kde: Regenerační centrum Sirrah Natura, telefon 737 784 498

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply