Reference

Míla

Cítila jsem potřebu pro své tělo, duši, udělat ještě něco navíc. Nechtěla jsem se pouze spoléhat na pravidelné že preventivní zdravotní prohlídky, na fyzickou aktivitu, na duševní hygienu.  Potřebovala jsem své tělesné schránce dopřát uvolnění a relaxaci prostřednictvím profesionála – maséra. Paní Kudrnová byla správnou volbou.

Svými profesionálními znalostmi a dovednostmi výrazně přispěla k zlepšení mé tělesné kondice, citlivými masážemi mě zbavila napětí svalů a blokací  krční páteře. Podařilo se jí také odstranila bolest čelistního kloubu. Po návštěvě jejího salonu jsem se vždy cítila uvolněná, zklidněná a ještě více pozitivně naladěná. Paní Kudrnová není pouze vynikající masérkou, dovede také naslouchat, nebo nenuceně předávat moudra získaná z knih, ze života. Návštěva u ní je pro mě příjemný relax, znatelná úleva i společný zážitek.

Irena

Je víc tvých léčení, krční páteř a brnící ruce, zejména v noci, kdy jsem je musela rozcvičovat, abych se třeba mohla napít, nebo vzít do ruky budík. Tyto problémy velmi umírnily, zároveň užívám, dle tvých rad homeopatické soli a cvičím, ale zásadní obrat byl po tvé terapii.

Také po úrazu kolene a operaci menisku, následně dík ulevování noze jsem si rozházela kyčel druhé nohy a zároveň namohla sval na stehně, kam jsem si nemohla sáhnout, chvilku jsi přidržela ruce a bolest byla pryč. A nemluvím o zádech, bolestech v kříži a odstraňování chrápání.

A můj přítel, nejtěžší byl stav po prodělaném VKT s následnou péčí na JIP! Obdivuhodné výsledky při tvé terapii mozku, bylo jich třeba víc, ale vše je dnes v úplném normálu, totéž se slinivkou. A záda a otoky nohou a další a další…..

Také jsi vrátila zpět do života mého syna. Po velkých problémech se zády po zvednutí těžkého nábytku. Následovalo téměř roční klasické léčení, nemohl stát, sedět ani ležet! Díky tvému zásahu dnes chodí do fitka, běhy na dlouhé tratě sice skončily, ale do 10 km s jistou opatrností může kvalitně fungovat. Nemůžu mluvit za něho, píšu jen co sama vidím a syn říká “na Dagmaru nedám dopustit”!

Dagmar, nevím jak ti děkovat, láskyplně, Irena

Monika

Doposud jsem absolvovala čtyři sezení u paní Kudrnové.
Tuto službu jsem vyhledala, protože jsem očekávala, že mi pomůže od mých potíží které spočívaly v tom že jsem měla nepříjemné spastické stavy v této oblasti, časté nadýmání, časté návaly horkosti i když jsem již 15 let po přechodu.

Jsem 20 let po operaci brániční kýly, po které mi zůstala přes celé břicho velká  keloidni jizva, tři roky po laparoskopické operaci žlučníku. V oblasti těchto jizev jsem měla tuhá místa nepříjemná na dotek a hlavně mě hodně omezovaly při pohybu. Reflux se mi opět vrátil a mám  tzv. Baretův jícen, což kompenzují denním užíváním léků. Paní Kudrnová se zaměřila na oblast jater. Jednak mi byla doporučená kůra se šťávou z černé ředkve, která mi velmi pomohla, a ještě užívám prostředky na podporu trávení a obnovu jaterních buněk.

Samotné masáže mi velmi pomáhají, spastické stavy zmizely, břicho je uvolněné. Jizva je měkká, volná, nevystupuje.

Mohu se naplno věnovat posilování korpusu, daří se mi uvědomovat si vztahy mezi bránící, pánevním dnem a břišními stěnami.
Také mám pocit, že se mi reflux zlepšil, žaludeční šťávy se mi nevrací. Po endoskopickém vyšetření léze v jícnu je zmenšená. Jsem ráda, že jsem tuto metodu, viscerální masáže, našla a že jí paní Kudrnová tak skvěle ovládá.

Iva

Měla jsem určitou představu o cvičení obličejové jógy, ale skutečnost se od mých představ výrazně lišila.

Začalo to příjemným zjištěním počtu spolu účastnic, který byl téměř rodinný, což výrazně podpořilo odpadnutí obavy „křenit se“ před spoustou cizích lidí. Celé odpoledne bylo prostoupeno vůněmi a relaxační hudbou. Byla jsem velmi překvapená, že u obličejové jógy protáhnu v podstatě celé tělo. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, o provázanosti těla a různých částí obličeje. Ale především jsem měla spoustu času věnovat se sobě a to pro mě bylo asi klíčové. Můj obličej si doslova liboval jako po lázeňské péči.

Jsem typ, co se sám nedonutí, ale pod vedením lektorky jsem si svůj obličej opečovala takřka profesionálně.  A právě proto, že se potřebuji nechat vést, určitě si kurz moc ráda znovu zopakuji.

Pavlína

Chtěla bych se podělit o svou zkušenost s terapií u paní Kudrnové.

Od 7.ledna jsem trpěla na silné migrény, které se v průběhu měsíce o dost zhoršily…. ale z důvodu mého studia, jsem to řešila pomocí léků, které pomohly na pár hodin, ale migrény se stále vracely a to i za doprovodu nepříjemného brnění končetin, obličeje a nesnesitelné bolesti ve spáncích. Tyto stavy se stále zhoršovaly, proto jsem v únoru navštívila neuroložku, která mi jen předepsala další prášky, které ovšem nezabíraly.  Brnění v končetinách se zhoršovalo a přidalo se cukání v prstech a zhoršení zraku. Nevěděla jsem si už rady a byla doslova zoufalá, jelikož jsem se nemohla plně věnovat svému studiu a dalším činnostem v normálním životě.

Ovšem v březnu mi byla doporučena paní Dagmar Kudrnová, která si mě vzala pod svá křídla  a začala se svojí viscerální a neurální manipulací. Po první terapii se zmírnilo brnění rukou, ale migrény se stále vracely. Samozřejmě po dalších návštěvách paní Kudrnové jsem viděla neuvěřitelné změny a vždy jsem se těšila na krásně příjemnou atmosféru a úžasného človíčka.

Za mě osobně musím paní Kudrnovou jen a jen doporučit, jelikož mé bolesti řešila a velice mi pomohla. Ano sice ještě občas mívám bolesti hlavy, ale už tolik netrpím a můžu se plně věnovat kresbě aniž bych  měla roztřesený tah tuhou a hlavně být zase plně soustředěná a nadšená do svého studia.

Alena

Obličejová jóga pro mě byla především úžasný relax. Den strávený v úzkém ženském kruhu a příjemném prostředí. Bez všedního koloběhu. Od cvičení jsem dopředu neměla žádná očekávání. O to víc mě překvapilo, jak velký účinek mají malé nepatrné pohyby, zvuky a vůně. Užila jsem si to a odcházela uvolněná, s dobrou náladou a odhodlaná pokračovat s obličejovou jógou každý den. To bohužel nevyšlo. Prostě se doma nedonutím pravidelně sama cvičit. O to víc se těším na další den kurzu. Určitě se znovu zúčastním 😘

Hana

Již mám mnoho zkušeností se zdravotními problémy a jsem rada, ze jsem se dozvěděla o paní Kudrnové, která se řídí signály těla a ví, co v daném čase člověk potřebuje. Člověk se skládá z těla, ducha a mysli a zde dochází pomoci vhodně zvolené terapie k propojení všech části tak, aby se člověk mohl zdárně uzdravovat a každou terapii se blížil ke svému zdraví, což vždy tak já osobně cítím…

Alena

Na duhovou terapii jezdím pravidelně už několikátý rok. A pořád mě to baví. Není to totiž jen masáž, jen rovnání bolavých zad, jen Aura-Soma nebo prostě jakákoli stejně se opakující terapie, která dříve či později člověka omrzí. Když za Dagmar dojedete a máte konkrétní problém nebo téma k řešení, vždycky intuitivně vybere  metodu ošetření nebo i kombinaci různých metod, které ten den prostě a jednoduše pomůžou. A to mě na tom láká nejvíc. Nikdy dopředu nevím, co vlastně budeme dělat. Vyplyne to až z rozhovoru. Ale vždycky odjíždím s úlevou, ať už na těle nebo na duši a s námětem na zamyšlení. A prošly jsme toho spolu s Dášou už opravdu hodně. Různé životní situace i různé zdravotní neduhy. A výsledek? Bez problémů se hýbu ( úměrně věku 😊), funguju a raduju se že života. Hlavně vřele doporučuju 😘

Radek

Tušil jsem, že svému tělu způsobem života škodím. Něčím soustavně, něčím občas. Projevy jako únava očí, bolesti zdravých zubů, strnulost zad nebo těžko popsatelný vnitřní neklid a roztřesenost. Terapii vnímám jako práci s tělem a duší jako celkem na základě hlubokého vhledu ze strany paní Dáši a naprosté upřímnosti ze strany mé. Kromě pravidelné úlevy od projevů mi pomáhá postupně rozpoznávat jejich příčiny, přiznat si je a pokusit se v sobě najít cestu věci změnit.

Děkuji

Děkuji všem klientkám a klientům za vaši návštěvu u mne, ve světě barev a uvolnění. Těší mne vaše přízeň. Jsem ráda, že vám mohu pomoci k pohybu a radosti.

Terapie

Přehled terapií a používaných technik

Napište mi

Máte zájem o terapii, získat informace, uspořádat kurz obličejové jógy nebo popsat vaši zkušenost a poslat referenci? Budu ráda za vaše slova, řádky a podněty.

 dagmarkudrnova@seznam.cz

Sledujte mě také na Facebooku a Instagramu