Reference

Míla

Cítila jsem potřebu pro své tělo, duši, udělat ještě něco navíc. Nechtěla jsem se pouze spoléhat na pravidelné že preventivní zdravotní prohlídky, na fyzickou aktivitu, na duševní hygienu.  Potřebovala jsem své tělesné schránce dopřát uvolnění a relaxaci prostřednictvím profesionála – maséra. Paní Kudrnová byla správnou volbou.

Svými profesionálními znalostmi a dovednostmi výrazně přispěla k zlepšení mé tělesné kondice, citlivými masážemi mě zbavila napětí svalů a blokací  krční páteře. Podařilo se jí také odstranila bolest čelistního kloubu. Po návštěvě jejího salonu jsem se vždy cítila uvolněná, zklidněná a ještě více pozitivně naladěná. Paní Kudrnová není pouze vynikající masérkou, dovede také naslouchat, nebo nenuceně předávat moudra získaná z knih, ze života. Návštěva u ní je pro mě příjemný relax, znatelná úleva i společný zážitek.

Irena

Je víc tvých léčení, krční páteř a brnící ruce, zejména v noci, kdy jsem je musela rozcvičovat, abych se třeba mohla napít, nebo vzít do ruky budík. Tyto problémy velmi umírnily, zároveň užívám, dle tvých rad homeopatické soli a cvičím, ale zásadní obrat byl po tvé terapii.

Také po úrazu kolene a operaci menisku, následně dík ulevování noze jsem si rozházela kyčel druhé nohy a zároveň namohla sval na stehně, kam jsem si nemohla sáhnout, chvilku jsi přidržela ruce a bolest byla pryč. A nemluvím o zádech, bolestech v kříži a odstraňování chrápání.

A můj přítel, nejtěžší byl stav po prodělaném VKT s následnou péčí na JIP! Obdivuhodné výsledky při tvé terapii mozku, bylo jich třeba víc, ale vše je dnes v úplném normálu, totéž se slinivkou. A záda a otoky nohou a další a další…..

Také jsi vrátila zpět do života mého syna. Po velkých problémech se zády po zvednutí těžkého nábytku. Následovalo téměř roční klasické léčení, nemohl stát, sedět ani ležet! Díky tvému zásahu dnes chodí do fitka, běhy na dlouhé tratě sice skončily, ale do 10 km s jistou opatrností může kvalitně fungovat. Nemůžu mluvit za něho, píšu jen co sama vidím a syn říká “na Dagmaru nedám dopustit”!

Dagmar, nevím jak ti děkovat, láskyplně, Irena

Monika

Doposud jsem absolvovala čtyři sezení u paní Kudrnové.
Tuto službu jsem vyhledala, protože jsem očekávala, že mi pomůže od mých potíží které spočívaly v tom že jsem měla nepříjemné spastické stavy v této oblasti, časté nadýmání, časté návaly horkosti i když jsem již 15 let po přechodu.

Jsem 20 let po operaci brániční kýly, po které mi zůstala přes celé břicho velká  keloidni jizva, tři roky po laparoskopické operaci žlučníku. V oblasti těchto jizev jsem měla tuhá místa nepříjemná na dotek a hlavně mě hodně omezovaly při pohybu. Reflux se mi opět vrátil a mám  tzv. Baretův jícen, což kompenzují denním užíváním léků. Paní Kudrnová se zaměřila na oblast jater. Jednak mi byla doporučená kůra se šťávou z černé ředkve, která mi velmi pomohla, a ještě užívám prostředky na podporu trávení a obnovu jaterních buněk.

Samotné masáže mi velmi pomáhají, spastické stavy zmizely, břicho je uvolněné. Jizva je měkká, volná, nevystupuje.

Mohu se naplno věnovat posilování korpusu, daří se mi uvědomovat si vztahy mezi bránící, pánevním dnem a břišními stěnami.
Také mám pocit, že se mi reflux zlepšil, žaludeční šťávy se mi nevrací. Po endoskopickém vyšetření léze v jícnu je zmenšená. Jsem ráda, že jsem tuto metodu, viscerální masáže, našla a že jí paní Kudrnová tak skvěle ovládá.

Iva

Měla jsem určitou představu o cvičení obličejové jógy, ale skutečnost se od mých představ výrazně lišila.

Začalo to příjemným zjištěním počtu spolu účastnic, který byl téměř rodinný, což výrazně podpořilo odpadnutí obavy „křenit se“ před spoustou cizích lidí. Celé odpoledne bylo prostoupeno vůněmi a relaxační hudbou. Byla jsem velmi překvapená, že u obličejové jógy protáhnu v podstatě celé tělo. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, o provázanosti těla a různých částí obličeje. Ale především jsem měla spoustu času věnovat se sobě a to pro mě bylo asi klíčové. Můj obličej si doslova liboval jako po lázeňské péči.

Jsem typ, co se sám nedonutí, ale pod vedením lektorky jsem si svůj obličej opečovala takřka profesionálně.  A právě proto, že se potřebuji nechat vést, určitě si kurz moc ráda znovu zopakuji.

Pavlína

Chtěla bych se podělit o svou zkušenost s terapií u paní Kudrnové.

Od 7.ledna jsem trpěla na silné migrény, které se v průběhu měsíce o dost zhoršily…. ale z důvodu mého studia, jsem to řešila pomocí léků, které pomohly na pár hodin, ale migrény se stále vracely a to i za doprovodu nepříjemného brnění končetin, obličeje a nesnesitelné bolesti ve spáncích. Tyto stavy se stále zhoršovaly, proto jsem v únoru navštívila neuroložku, která mi jen předepsala další prášky, které ovšem nezabíraly.  Brnění v končetinách se zhoršovalo a přidalo se cukání v prstech a zhoršení zraku. Nevěděla jsem si už rady a byla doslova zoufalá, jelikož jsem se nemohla plně věnovat svému studiu a dalším činnostem v normálním životě.

Ovšem v březnu mi byla doporučena paní Dagmar Kudrnová, která si mě vzala pod svá křídla  a začala se svojí viscerální a neurální manipulací. Po první terapii se zmírnilo brnění rukou, ale migrény se stále vracely. Samozřejmě po dalších návštěvách paní Kudrnové jsem viděla neuvěřitelné změny a vždy jsem se těšila na krásně příjemnou atmosféru a úžasného človíčka.

Za mě osobně musím paní Kudrnovou jen a jen doporučit, jelikož mé bolesti řešila a velice mi pomohla. Ano sice ještě občas mívám bolesti hlavy, ale už tolik netrpím a můžu se plně věnovat kresbě aniž bych  měla roztřesený tah tuhou a hlavně být zase plně soustředěná a nadšená do svého studia.

Alena

Obličejová jóga pro mě byla především úžasný relax. Den strávený v úzkém ženském kruhu a příjemném prostředí. Bez všedního koloběhu. Od cvičení jsem dopředu neměla žádná očekávání. O to víc mě překvapilo, jak velký účinek mají malé nepatrné pohyby, zvuky a vůně. Užila jsem si to a odcházela uvolněná, s dobrou náladou a odhodlaná pokračovat s obličejovou jógou každý den. To bohužel nevyšlo. Prostě se doma nedonutím pravidelně sama cvičit. O to víc se těším na další den kurzu. Určitě se znovu zúčastním 😘

Renata

Díky paní Kudrnové nemám už několik let bolesti zad. Pravidelně k ní docházím na masáže a vyzkoušela jsem také viscelární manipulaci. Masáže a terapie u paní Kudrnové využívá také celá moje široká rodina včetně mých dětí. Všichni máme jen tu nejlepší zkušenost. Paní Kudrnová má velmi citlivý a empatický přístup

Iva

K paní Kudrnové docházím již několik let, jsem s její péčí velmi spokojena. Vyhovuje mi její empatický přístup. Je vynikající masérka, zároveň návštěva u ní je pro mne příjemný relax, úleva od bolesti. Svými profesionálními znalostmi a dovednostmi výrazně přispívá ke zlepšení mé tělesné, ale i duševní kondice.

Výbornými masážemi mne zbavuje napětí a bolestí svalů. Jelikož se několik let léčím s revmatisme, jsem jí vděčna i za jiné odborné rady a doporučení. Má zkušenosti i s různými přírodními produkty, které mi doporučuje. Nezaměřuje se jen na danou potíž, ale snaží se zjistit její příčinu a tu odstranit. Za tuto kvalitní práci a milý přístup jí patří velký dík.

Pavel

Vážená paní Dagmar,

v souvislosti s Vaším přestěhováním do jiného objektu děkuji, že jste mne a moji manželku ponechala v seznamu zákazníků. 
Vaše péče o naše postarší těla je příkladná a velmi si cením, že nás nejen masírujete, ale hlavně reagujete na naše momentální potíže. Ty nejen že řešíte, ale velmi cenné jsou pro  nás i Vaše rady co máme pro zlepšení dělat.
S přáním všeho nejlepšího v profesním i osobním životě.

Iva

Díky terapii paní Kudrnové, o které jsem se dozvěděla na doporučení, mohu chodit bez bolestí kloubů a v noci spát. A to vše za velmi krátkou dobu čtyř měsíců. Celkově mi pomáhá její terapie, mám revmatickou artrididu a jsem po operaci rakoviny prsu. Zlepšuje se mi všechno, omezení hybností a záněty kloubů mizí a celkově se mi čistí tělo.
Jsem velice vděčná paní Kudrnové a moc si vážím jejích schopností. Je to profesionál! Děkuji Vám!

Eliška

Paní Kudrnovou mi doporučila kamarádka po neúspěšných těhotenstvích. Cítila jsem se psychicky špatně a v neustálém napětí. Již po pár terapiích jsem byla uvolněná a s nadějí, že to další těhotenství dopadne dobře. Netrvalo dlouho a paní Kudrnová byla první, která poznala, že jsem těhotná. Asi nikdy nepochopím schopnosti p. Kudrnové, ale její ruce jsou zázračné a s manželem se už těšíme na ten malý zázrak.

Určitě se k p. Kudrnové vrátím až to bude možné. Moc děkuji za vše.

Petr

Paní Kudrnová, chci moc poděkovat za koleno, pomohlo to prakticky hned, nakonec jsem nešel ani na rentgen a normálně funguji. A vlastně od doby, co k Vám chodím, neměl jsem ani s tou mojí plotýnkou žádný větší problém! Moc Vám děkuji a zdravím Vás, Petr.

Hana

Již mám mnoho zkušeností se zdravotními problémy a jsem rada, ze jsem se dozvěděla o paní Kudrnové, která se řídí signály těla a ví, co v daném čase člověk potřebuje. Člověk se skládá z těla, ducha a mysli a zde dochází pomoci vhodně zvolené terapie k propojení všech části tak, aby se člověk mohl zdárně uzdravovat a každou terapii se blížil ke svému zdraví, což vždy tak já osobně cítím…

Alena

Na duhovou terapii jezdím pravidelně už několikátý rok. A pořád mě to baví. Není to totiž jen masáž, jen rovnání bolavých zad, jen Aura-Soma nebo prostě jakákoli stejně se opakující terapie, která dříve či později člověka omrzí. Když za Dagmar dojedete a máte konkrétní problém nebo téma k řešení, vždycky intuitivně vybere  metodu ošetření nebo i kombinaci různých metod, které ten den prostě a jednoduše pomůžou. A to mě na tom láká nejvíc. Nikdy dopředu nevím, co vlastně budeme dělat. Vyplyne to až z rozhovoru. Ale vždycky odjíždím s úlevou, ať už na těle nebo na duši a s námětem na zamyšlení. A prošly jsme toho spolu s Dášou už opravdu hodně. Různé životní situace i různé zdravotní neduhy. A výsledek? Bez problémů se hýbu ( úměrně věku 😊), funguju a raduju se že života. Hlavně vřele doporučuju 😘

Radek

Tušil jsem, že svému tělu způsobem života škodím. Něčím soustavně, něčím občas. Projevy jako únava očí, bolesti zdravých zubů, strnulost zad nebo těžko popsatelný vnitřní neklid a roztřesenost. Terapii vnímám jako práci s tělem a duší jako celkem na základě hlubokého vhledu ze strany paní Dáši a naprosté upřímnosti ze strany mé. Kromě pravidelné úlevy od projevů mi pomáhá postupně rozpoznávat jejich příčiny, přiznat si je a pokusit se v sobě najít cestu věci změnit.

Jitka

S paní Kudrnovou se už známe nějaký ten pátek. Jsem nesmírně ráda, že jsem dostala tu šanci a měla to štěstí se s paní Kudrnovou potkat.
Mnohokrát pomohla nejen mně, ale i mé rodině a několikrát  nás, doslova, postavila na nohy.

Můj obdiv má především za to, že je vždy ochotná maximálně pomoci svou terapií a také svými zkušenostmi s přírodními produkty.
Nezaměřuje se pouze na danou potíž, ale snaží se zjistit její příčinu a tu odstranit. Za milý přístup a péči jí patří můj dík.
Její terapie mohu každému jen doporučit.

Hana

Od dosažení dospělého věku jsem se s výjimkami mateřských dovolených věnovala cvičitelské práci s mládeží a později se seniory v odboru základní a rekreační tělovýchovy. Při této činností jsem absolvovala řadu masáží a to jak sportovních, tak později rehabilitačních. Nebylo to vždy podle mých očekávání, ale ve většině případů, jsem byla spokojená. Poslední roky jsem však našla masérku přesně podle mých představ, vlastně nenašla, dostala jsem k svátku poukázku na masáž. Již s první masáží u masérky paní Dagmar Kudrnové jsem byla spokojená. Hezké prostředí, hudba a hlavně empatický přístup masérky, mi velmi vyhovoval. Měla jsem možnost s masérkou probrat zdravotní problémy a dostala jsem i rady, jak je díky přírodním produktům zmírnit.

Jsem si vědoma, že proti věku není léku, ale já masáže u paní Kudrnové za lék pro tělo i duši za lék považuji. Jako důkaz mohu uvést i to, že v současné době chodí pravidelně na masáže k paní Kudrnové další tři členové mé rodiny. Všichni jsou spokojení a nejen oni. Doporučila jsem je i svým přátelům, kteří v masážích též pravidelně pokračují. Já považuji osobní zkušenosti za nejlepší reklamu a tak masáže paní Dagmar Kudrnové doporučuji všem, kteří chtějí povzbudit nejen tělesnou schránku, ale i duši.

Tomáš

K paní Kudrnové docházím na masáže více jak tři roky. Mohu ji jen doporučit. Krásné, čisté a příjemné prostředí, profesionální přístup. Na každou masáž se vždy těším a odcházím velmi spokojený, odpočatý a plný sil.

Karel

Chodím k paní Kudrnové na masáže již dva roky. Mám poměrně velké problémy se zády a paní Kudrnová je jediný člověk, který mi dovede pomoct. Miluji její laskavý a profesionální přístup. Tento rozmanitý princip masáží rozhodně doporučuji.

David

Dear Mrs Kudrnova,

It was a pleasure for me the way you do massage mitigating a big pain in my back. It is visible that you are taking care of your patients in a very professional way. Thanks.

Děkuji

Děkuji všem klientkám a klientům za vaši návštěvu u mne, ve světě barev a uvolnění. Těší mne vaše přízeň. Jsem ráda, že vám mohu pomoci k pohybu a radosti.

Terapie

Přehled terapií a používaných technik

Napište mi

Máte zájem o terapii, získat informace, uspořádat kurz obličejové jógy nebo popsat vaši zkušenost a poslat referenci? Budu ráda za vaše slova, řádky a podněty.

 dagmarkudrnova@seznam.cz

Sledujte mě také na Facebooku a Instagramu