Čakrová masáž – Aura Soma

harmonizující, speciální masáž při které jsou masírovány čakry nejdříve na zadní straně těla. Potom se klient otočí a pokračuje se s masáží na přední straně těla, která je ukončena na obličeji.

Lahvička Aura Soma Equilibrium

Lahvička
Aura Soma

Každá čakra je ošetřena barevným olejem, pomanderem a kvintesencí. Na čakrovou harmonizující masáž je použito sedm lahviček čakrové sady Aura – Soma a sedm pomanderů.

Každá lahvička obsahuje

  • energie rostlin
     
  • energie drahokamů
  • energie krystalů (minerálů)

Každá lahvička má dvě vrstvy, horní a spodní. Horní vrstva obsahuje olejové extrakty rozpuštěné v čistém rostlinném oleji, spodní vrstva obsahuje vodní extrakty rozpuštěné v čisté vodě. Rostliny jsou obsažené jak v oleji tak ve vodní vrstvě. Když jsou obě části promíchány, vytvoří se dočasná emulze, která je vstřebávána kůží.

Dále lahvička obsahuje energii určitých drahokamů, krystalů a přírodní barviva. Které jsou získávány z rostlin a zeleniny. Tyto rostliny jsou pěstovány bio-dynamicky.

Pomandery

Pomandery obsahují byliny, barvy a krystaly. Působí na elekromagnetické pole obklopující fyzické tělo. Pomandery aurické tělo projasňují, pročisťují, energetizují, chrání a posilují.

Kvintesence

Kvintesnce, podobně jako pomandery, obsahují byliny, barvy a krystaly. Používají se na závěr terapie.

Krystaly

Během čakrové masáže je použit krystal na každou čakru.

Každá čakra je energetickým centrem, které zabezpečuje fyzickou, mentální a emocionální pohodu. Abychom využili svůj potenciál a byli zdraví, potřebujeme udržovat v systému čaker rovnováhu.

Pokud máte za sebou emočně náročné období nebo trauma, dochází k vybočení čaker z rovnováhy.

S lahvičkami máte možnost získat rovnováhu zpět a obnovit vlastní energii. Během této masáže můžete zažít stav bdělosti a rovnováhy.